a) Systém Veřejných skladů:

Zákazník naveze zboží a předá jej skladníkovi, který zboží naskladní do libovolného skladu, kde je cena účtována za 1 m2 a 1 den  ( 1 x euro paleta = 1,2 m2 - včetně manipulační plochy)

Výhody - zákazník platí za skutečně obsazené m2

Nevýhody - skladovat možno pouze ucelené palety nebo ucelené kartony, které budou přeloženy na palety a zastrečovány folií pro možnou manipulaci. Zákazník nemá možnost, bez přítomnosti skladníka, vstupu do skladu a manipulace se zbožím.

b) Sklad ve smluvní ceně:

Zákazník si pronajme celý sklad dle svého výběru a volné kapacity. Cena skladu je předem dohodnuta a splatná vždy na jeden měsíc dopředu. Smlouva  se uzavírá MINIMÁLNĚ NA JEDEN KALENDÁŘNÍ MĚSÍC “.

Výhody - smluvní- výhodnější cena, jistota rezervované skladové plochy, zboží pod samostatným uzavřením, možnost skladovat na kusy i v otevřených kartonech. Možnost volného pohybu  zaměstnanců či brigádníků zákazníka.

Nevýhody - platba předem za celý sklad (nevratná)

SRB DEPO - Veřejné sklady Klecany
Poskytujeme pronájem skladových prostor a služby s tím spojené.
Sklady jsou pojištěny u České pojišťovny na živel, poškození a odcizení. Zákazník si může zboží, přesahující svou hodnotou naši pojistku uvedenou ve Smlouvě o skladování, připojistit sám.

Restaurace a obchody cca 100 m, zastávka bus MHD cca 200 m ( spojení na metro -  autobusem 15 minut).  Autem do centra Prahy při normálním provozu 10 minut.


Naše firma nabízí dvě možnosti jak u nás skladovat: